tel.
513 098 008
Pn - Pt od 8:00 do 18:00
Sobota od 8:00 do 14:00
 • Autoserwis
  Mechanika pojazdowa, elktryka - pełny zakres usług. Wymiana rozrządu. Wymiana sprzęgieł.........
 • Serwis
  Serwis klimatyzacji samochodowej - już od 100 zł. Naprawy układów klimatyzacji w autach wszystkich marek.
 • WULKANIZACJA
  Wymiana opon, wymiana całych kół, ustawianie zbieżności i geometrii
  Wulkanizacja opon.

Firma

NASZ CEL TO ZADOWOLENIE KLIENTA.

Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat. Zadowolenie Zleceniodawcy jest dla nas najważniejsze, dlatego nie podejmujemy żadnych działań bez jego wiedzy i akceptacji. Dzięki temu możemy poszczycić się szerokim gronem stałych Klientów.

Wysoki standard wykonywanych w naszym zakładzie napraw oraz krótki czas ich realizacji jest możliwy dzięki wysokim kwalifikacjom,wieloletniej praktyce, jak również dzięki stosowaniu wysokiej klasy urządzeń serwisowych, narzędzi specjalistycznych oraz części.

Mamy duże doświadczenie w obsłudze i naprawie aut osobowych oraz dostawczych,krajowych i zagranicznych wszystkich marek.

Wiele lat doświadczenia w pracy z samochodami pozwoliło nam stworzyć zespół doskonałych specjalistów mechaników. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu Państwa auto szybko wróci na drogę w doskonałym stanie technicznym.

Ogromne doświadczenie w branży mechanicznej sprawia, że usługi naszego zakładu cieszą się wysoką jakością. Możesz być pewny, że oddajesz swoje auto w dobre ręce!

Pragniemy budować trwałe relacje z naszymi Klientami, a poprzez dostarczanie im produktów i usług na najwyższym poziomie, pragniemy nie tylko spełniać, ale wręcz wyprzedzać ich oczekiwania.

Nasze certyfikaty

Share